Podróże do Indii

 

  

 

 

 Wędrówka przepełniona aspektem duchowości z Małgorzatą Maciejewską

 

(Poniżej jest ramowy program 22-dniowej wędrówki na Południe Indii, zaś po inne programy zadzwoń pod tel. 507811812). 

Nie każdemu w tym życiu jest pisane dotarcie do niezwykłych miejsc mocy i ich odbiór w swojej duszy. Miejsca te przenikają człowieka, łączą się z jego wnętrzem, uwalniają stare bloki i oczyszczają. Zmieniają naszą drogę życia, tak abyśmy byli szczęśliwi.

Bajkowe krajobrazy, przepiękna zieleń i roślinność uaktywniają uśpioną w nas energię. Kontakt z tubylcami uwrażliwia coraz bardziej. Słuchając ich opowieści, uczestnicząc w ich życiu, świętach i obrzędach poznajemy wartości życia w tamtym kraju – spokój, otwartość, gościnność i promienny uśmiech płynący z serca.

Program:
o  Dużo czasu poświęcimy dotarciu do magicznych, starożytnych świątyń, w tym wielu z listy UNESCO, o architekturze dorównującej największym osiągnięciom Egiptu, Grecji i Rzymu. Zostały zbudowane według zasad starej kultury wedyjskiej, tak aby sam pobyt w nich zapewniał przepełnienie człowieka silną leczniczą energią. Aby poprawie uległo nie tylko nasze zdrowie i relacje, ale też zwiększył się dobrobyt materialny.
o  Odwiedzimy wybrane świątynie usytuowane na bardzo silnych czakramach mających wielką moc, która wyrzuca różne negatywności z pola osób tam przybyłych. Medytacja, prośby czy po prostu przebywanie tam powoduje nieoceniony skutek w dalszym naszym życiu, gdyż wszelkie negatywności, blokady zostają usunięte i wyrzucone z naszego pola samoistnie. Nie mówiąc już o aspekcie zdrowotnym, gdyż pola energii oczyszczają i uzdrawiają również nasze narządy wewnętrzne. Co widać w sukcesywnie zmieniających się rysach naszej twarzy i ciała.
o  Dotrzemy do najświętszej, majestatycznej góry Arunaczala, odwiedzanej przez miliony Indusów. Okrążymy ją, zmywając w ten sposób (według wierzeń tubylców) negatywną karmę z tysięcy wcieleń. Zajedziemy do pobliskich aszramów uświęconych obecnością żywych samadhi.
o  Udamy się do słynnego miasteczka nadi-astrologów, gdzie w bibliotece liści palmowych przechowywane są nasze losy spisane przed tysiącami lat przez starożytnych mędrców. Możemy zwrócić się o pomoc w wyjaśnieniu przyczyn i rozwiązaniu naszych obecnych problemów wszelkiego typu. Możemy też zapytać o nasze przeznaczenie i uzyskać praktyczną poradę, jak odmienić nasz los na lepszy, dostać różnego rodzaju remedia, podpowiedzi itd., które są oparte na starych księgach mądrości i pomagają zniwelować ciągnące się obciążenia karmiczne. Odczyt może zawierać trudne lekcje, z którymi niektóre osoby muszą się zmierzyć – lekcje, które musi przerobić dana dusza w tym życiu. Wtedy udamy się do świątyni, która posiada moc sprawczą niwelowania tego trudu i wypełnienia światłem tych miejsc w duszy, przez co nasza dalsza droga staje się dla nas lekka, przyjemna i szczęśliwa.
o  Mając już w ręku swoje horoskopy, znając swoją przyszłość, zajedziemy do jeszcze jednej, szczególnej, bardzo starej świątyni, która ma ogromną moc zmycia wszelkiej negatywności, mogącej pojawić się w naszym dalszym życiu. Horoskopy wszystkich osób zostaną złożone na ołtarzu i rytualnie omodlone. Do świątyni tej ciągną pielgrzymki z całych Indii; Indusi w trudnych momentach zawsze odwiedzają to miejsce.
o  Odwiedzimy trzy wyjątkowe, korzystnie oddziałujące świątynie napełnione mocą żywiołów (woda, ogień i przestrzeń), które są nieodzowne, aby w naszym wnętrzu, w naszym ciele, zapanowała całkowita równowaga będąca zwiastunem bardzo dobrego zdrowia. Miejsca te w wybiórczy sposób oddziałują na całokształt zdrowia człowieka.
o  Dla wszystkich uczestników będzie odprawiona homa – specjalny wedyjski oczyszczający rytuał ognia – za naszą pomyślność, finanse, relacje i zdrowie, dla nas samych i naszych najbliższych.
o  Odwiedzimy świętą Matkę, która przenikając nas na wskroś uwalnia karmę, usuwa bloki i największą przyczynę bólu i trudu w tym życiu, która ciągnie się od dawnych wcieleń, często stając się ciężarem dla dzieci, wnuków i kolejnych pokoleń.
o  Będziemy odpoczywać na dwóch przepięknych plażach. Kąpiele w morzu mają zbawienny wpływ, gdyż zasolenie w tych miejscach jest ogromne, a silne pola energetyczne uwalniają nas od zła. Na jednej z tych plaż skorzystamy z masaży ajurewdyjskich, które w specjalnie wybranym ośrodku położonym na bardzo silnym czakramie, wykonywane będą przez ludzi tam zamieszkujących w sposób profesjonalny i jednocześnie magiczny. Udrożni to nasze kanały, meridiany, powodując że bloki puszczą i przepływy energii w naszym ciele staną się prawidłowe. Będzie tam możliwość zakupu kremów i preparatów różnego rodzaju, które są niezbędne dla naszego zdrowia. Spokój i wyciszenie wypełni nas dogłębnie.
o  Dotrzemy też do miejsca, gdzie znajduje się żywe samadhi ojca ajurwedy – medycyny indyjskiej. Tu doświadczymy dużej łaski, otrzymując możliwość zawierzenia i oddania siebie i swoich najbliższych pod opiekę duchową i medyczną tej wielkiej postaci, która nadal w niepojęty sposób posiada moc sprawczą uzdrawiania.
o  Pokłonimy się też ojcu jogi, który również posiada ogromną moc uzdrawiania. Przebywanie w bliskości jego żywego samadhi podziała na nas znakomicie, oczyszczając całkowicie naszą przestrzeń.
o  Kultura z którą się zetkniemy na każdym kroku, sposób życia, na pewno nas zainteresuje. Pokazana zostanie nam ona również w postaci występów artystycznych. Wszystko to wyciszy i ukoi nasz umysł.
o  Widok niezakłóconej indyjskiej natury - przepięknych krajobrazów, soczystej zieleni i różnorodności gatunków drzew, kwiatów, widok zamieszkujących tam zwierząt, nasyci nasze zmysły przyjemnymi doznaniami i wypełni pięknem nasze wnętrze.
o  Wracając z tej duchowej podróży, po kontakcie i przebywaniu w tych silnych, wyjątkowych i magicznych miejscach mocy, nigdy nie będziemy już tacy sami. Pola świadomości ulegną zmianie i wartości w naszym życiu też się zmienią. Staniemy się radośni, lżejsi i szczęśliwi.

 

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tej niezwykłej podróży, która może mieć znaczący wpływ na Twoje dalsze życie – proszę o kontakt pod nr 507 811 812, gdzie uzyskasz więcej informacji na ten temat.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo