Grafik sesji

Kwiecień 2018

Pobierz grafik sesji w dniach 03 - 27 kwietnia w pdf-ie.

Pobierz grafik sesji w dniach 28 kwietnia - 06 maja w pdf-ie.

Tu znajdziesz opłaty za sesje.

 
Główny grafik 03 - 27 kwietnia poniżej.
28 kwietnia - 06 maja pod głównym grafikiem.

Zajęcia odbywają się RÓWNOLEGLE NA DWÓCH SALACH. 

  

 Główny grafik 03 - 27 kwietnia

Sala czerwona

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
          10:00 - 11:30
dla każdego
p. Grzegorz
10:00 - 11:30
dla każdego
p. Antoni
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:30 - 12:00
łagodna
p. Antoni
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:30 - 12:00
łagodna
p. Antoni
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
11:30 - 13:00
początkująca/dla każdego
p. Grzegorz
11:30 - 13:00
początkująca/dla każdego
p. Antoni
             
17:00 - 18:30
dla każdego
p. Grzegorz
17:00 - 18:30
odrodzeńcza*
p. Sławomir
17:00 - 18:30
odrodzeńcza*
p. Sławomir
17:00 - 18:30
odrodzeńcza*
p. Sławomir
17:00 - 18:30
odrodzeńcza*
p. Sławomir
17:00 - 18:30
początkująca/dla każdego
p. Iwona
 17:00 - 18:30
łagodna
p. Marta
18:30 - 20:00
odrodzeńcza*
p. Sławomir
18:30 - 20:00
dla każdego
p. Grzegorz
18:30 - 20:00
odrodzeńcza*
p. Sławomir
18:30 - 20:00
odrodzeńcza*
p. Sławomir
18:30 - 20:00
odrodzeńcza*
p. Sławomir
 

 

20:00 - 21:30
początkująca/łagodna
p. Iwona
20:00 - 21:30
łagodna
p. Grzegorz
20:00 - 21:30
początkująca/łagodna
p. Iwona
20:00 - 21:30
początkująca/łagodna
p. Grzegorz
     

*Sesje odrodzeńcze i głębokiego relaksu są prowadzone przez p. Sławomira Bubicza − wstęp po co najmniej 5 innych sesjach w Instytucie. Uwaga - od 23 do 27 kwietnia zastępstwo p. Grzegorz.

 

Sala biała

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:30 - 18:00
korekta wad postawy**
p. Hanna
17:15 - 18:45
początkująca/łagodna
p. Dominika
17:00 - 18:30
początkująca/dla każdego
p. Grzegorz
 17:00 - 18:30
łagodna
p. Grzegorz
17:15 - 18:45
początkująca/dla każdego
p. Antoni
   
18:00 - 19:30
początkująca/dla każdego
p. Antoni
18:45 - 20:15
dla każdego
p. Dominika
18:30 - 20:00
łagodna
p. Iwona
18:30 - 20:00
początkująca/dla każdego
p. Alicja
18:45 - 20:15
regeneracyjna
p. Antoni
   
19:30 - 21:00
zdrowy kręgosłup
p. Antoni
    20:00 - 21:30
korekta wad postawy**
p. Hanna
     

**Korekta wad postawy (lek. med. Hanna Głowińska). Opłata za miesiąc: 160 zł (poniedziałki i czwartki). Dla kart pracowniczych – miesięczna zwrotna kaucja 100 zł (spytaj w recepcji).

 

 Grafik 28 kwietnia - 06 maja

Sala czerwona

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:00 - 11:30
dla każdego
p. Grzegorz
10:00 - 11:30
dla każdego
p. Marta 28.04
p. Antoni 06.05
             
        17:00 - 18:30
dla każdego
p. Grzegorz
17:00 - 18:30
dla każdego
p. Grzegorz
17:00 - 18:30
dla każdego
p. Grzegorz 28.04
p. Marta 06.05
18:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
18:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
18:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
18:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
     

 

 

Grafik 07 - 31 maja

31 maja w Boże Ciało (czwartek) będą trzy sesje dla każdego: 10:30 – 12:00, 18:30 – 20:00 i 20:00 – 21:30.

Pobierz grafik sesji w maju w pdf-ie.

Zajęcia odbywają się RÓWNOLEGLE NA DWÓCH SALACH. 

  

Sala czerwona

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
          10:00 - 11:30
dla każdego
p. Grzegorz
10:00 - 11:30
dla każdego
p. Antoni
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:30 - 12:00
łagodna
p. Antoni
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
10:30 - 12:00
łagodna
p. Antoni
10:30 - 12:00
dla każdego
p. Grzegorz
11:30 - 13:00
początkująca/dla każdego
p. Grzegorz
11:30 - 13:00
początkująca/dla każdego
p. Antoni
             
17:00 - 18:30
dla każdego
p. Grzegorz
17:00 - 18:30
odrodzeńcza*
p. Sławomir
17:00 - 18:30
odrodzeńcza*
p. Sławomir
17:00 - 18:30
odrodzeńcza*
p. Sławomir
17:00 - 18:30
odrodzeńcza*
p. Sławomir
17:00 - 18:30
początkująca/dla każdego
p. Iwona
 17:00 - 18:30
łagodna
p. Marta
18:30 - 20:00
odrodzeńcza*
p. Sławomir
18:30 - 20:00
dla każdego
p. Grzegorz
18:30 - 20:00
odrodzeńcza*
p. Sławomir
18:30 - 20:00
odrodzeńcza*
p. Sławomir
18:30 - 20:00
odrodzeńcza*
p. Sławomir
 

 

20:00 - 21:30
początkująca/łagodna
p. Iwona
20:00 - 21:30
łagodna
p. Grzegorz
20:00 - 21:30
początkująca/łagodna
p. Iwona
20:00 - 21:30
początkująca/łagodna
p. Grzegorz
     

*Sesje odrodzeńcze i głębokiego relaksu są prowadzone przez p. Sławomira Bubicza − wstęp po co najmniej 5 innych sesjach w Instytucie. Uwaga - od 07 do 15 maja zastępstwo p. Grzegorz.

 

Sala biała

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
korekta wad postawy** 17:15 - 18:45
początkująca/łagodna
p. Dominika
17:00 - 18:30
początkująca/dla każdego
p. Grzegorz
 17:00 - 18:30
łagodna
p. Grzegorz
17:15 - 18:45
początkująca/dla każdego
p. Antoni
19 maja (sobota) warsztat
"Uważność w praktyce". 

 
18:00 - 19:30
początkująca/dla każdego
p. Antoni
18:45 - 20:15
dla każdego
p. Dominika
18:30 - 20:00
łagodna
p. Iwona
18:30 - 20:00
początkująca/dla każdego
p. Alicja
18:45 - 20:15
regeneracyjna
p. Antoni
19 i 20 maja (sobota i niedziela) Dni Otwarte
w Instytucie Jogi. 

 
19:30 - 21:00
zdrowy kręgosłup
p. Antoni
    korekta wad postawy**     27 maja (niedziela) Głęboki Relaks.
Prowadzi Sławomir Bubicz.

**Korekta wad postawy (lek. med. Hanna Głowińska). W maju przerwa w zajęciach, wracają od czerwca.

Script logo